Pakkumine on lõppenudOsale kohe Hispaania-teemalises viktoriinis

Kas tead, mitu ametlikku keelt on Hispaanias? Või mis on riigi pealinn? Mis kellast peavad lõunamaalased siestat? Või kas oled kuulnud, et seal on hambahalda asemel hambahiired? Ja, et Coca-Cola polegi mõne arvates päris Atlantast? Täna toimub Pafi bingotoas põnev Hispaania-teemaline viktoriin, mille auhinnaks on tasuta bingopiletid.Kuidas viktoriinis osaleda?

  • Logi oma Pafi kontole
  • Osta Bingo with Friends bingopilet
  • Mängi bingot ja vasta viktoriiniküsimustele

Esimene, kes küsimusele õige vastuse annab, võidab tasuta bingopileteid. Selleks, et kõigil oleks võimalus võita, saab üks inimene võita bingopileteid kuni viiel korral.

Sul ei ole veel Pafi kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE VIKTORIINIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...