Pakkumine on lõppenud

Osale kasiinoturniiril ja võida endale raskuraha

Mõtled, mida nende külmade ja pimedate sügisõhtutega peale hakata? Maria kutsub sind enda kasiinoturniiril osalema, et kasulik meeldivaga ühendada. Järgmisel neljal päeval saavad viis edukamat mängijat auhinnaks sularaha.

Auhinnafond:

1. koht 100 €
2. koht 50 €
3. koht 30 €
4. koht 20 €
5. koht 10 €

Kuidas osaleda?

Turniiridel kaasalöömiseks ei pea sa tegema muud, kui hakkama Maria kasutajaks või logima enda olemasoleva kontoga sisse. Seejärel mängima 20 järjestikust ringi automaatidel:

Turniiridel kaasalöömiseks ei pea Sa tegema muud, kui lihtsalt mängima 20 järjestikust ringi automaatidel:

- neljapäeval Crusade of Fortune, Ghost Pirates, Gonzo's Quest, Mythic Maiden ja/ või Relic Raiders;

- reedel Groovy 60s, Funky 70s, Super 80s ja/või Starburst;

- laupäeval Aliens, Magic Portals, Space Wars ja/või Starburst;

- pühapäeval Excalibur, Dragon Island, Jack and the Beanstalk, Magic Portals, Secret of the Stonesja/või Trolls.

Naudi kas kõiki mänge või ainult paari oma lemmikut, osale kas kasvõi kõigis turniirides või löö kaasa vaid ühel päeval – valik on sinu!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...