Pakkumine on lõppenud

Osale Metsiku Lääne pokkeriturniiril

Liitu täna metsiku pokkeriturniiriga

Täna kell 20:00 algab Pafi Spade pokkeris turniir nimega Wild West. Sisseost on kõigest $1.20. Turniiri auhinnapott on garanteeritult $500 ning et asja veel põnevamaks teha, on sellele lisatud ka 18 000 lojaalsuspunkti. Wild West turniiridel saad poole tunni jooksul teha niipalju rebuy-sid kui ise soovid. Ostetavatele Å?etoonidele limiiti pole, seega saad soovi korral mängida uhke suure stäkiga.Millest koosneb auhinnapott?

1. koht: 10000 lojaalsuspunkti
2. koht: 5000 lojaalsuspunkti
3. koht: 3000 lojaalsuspunkti

Võidetud lojaalsuspunktid lisatakse sinu Pafi lojaalsuspunktidele turniirile järgneval päeval. Neid saad kasutada pokkeripiletite ostmiseks.

Tervitusboonus

Paf pakub hetkel nii uutele kui ka vanadele mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE TURNIIRIL


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...