Pakkumine on lõppenud

Ennusta OlyBetis ja võida vägevaid auhindu


Osale "King Of The Hill" turniiril

OlyBetis on käimas "King Of The Hill" turniir. Kogu nelja nädala jooksul korvpallile tehtud panuste eest punkte. Turniiri lõpuks kujuneb sellest edetabel, mille võitja saab OlyBeti kontole 300€, teisele kohale tulnud mängija saab 200€ panustamisraha ja viimasele poodiumikoha omanik saab 100€. Kõik nimetatud kohad saavad ka OlyBet spordibaaride spordifännipaketi.Kuidas osaleda?

  • Hakka OlyBeti kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Kogu iga korvpallile tehtud panuse eest punkte

Lisaks loosib kasiino igal reedel TOP100 mängijate seast ühe, kes võidab nädalaauhinna, milleks on erinevad OlyBet meened, panustamisraha ja üks üllatus.

Tervitusboonus, kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja

Kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500 € boonuse ja kasiinos 100 € boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

LIITU OLYBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...