Pakkumine on lõppenud

Osale Maria 3000-euroses kasiinoturniiris

Juuli on täies hoos rõõmustades meid pilvitu taeva ja soojendava päikesega. Maria kasiino kutsub sind osalema oma 3000-euroses kasiinoturniiris, et saaksid kindlustada ka pilvitu elu suve lõppedes.

Auhinnafond jaguneb alljärgnevalt:

1. koht 1000 €
2. koht 550 €
3. koht 300 €
4. koht 200 €
5. koht 150 €
6.–9. koht 75 €
10.–20. koht 50 €

Turniiris kaasalöömiseks ei pea sa tegema muud, kui registreerima end Maria kasiino kasutajaks või logima sisse olemasoleva kontoga ja lihtsalt mängima neljapäevani automaatidel Beach, Element, Evolution, Flowers, South Park, Thunderfist ja/või Wild Water 20 järjestikst ringi.

Kampaania kestab 11.–17.juulini.

Pilvitut suve jätku!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...