Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi Spade pokkeri Wild West turniiril


Osale Metsiku Lääne pokkeriturniiril

Tunni pärast, kell 20:00 algab Pafis Spade pokkeris lisatud auhindadega Metsiku Lääne temaatiline pokkeriturniir Wild West. Saad end turniirile sisse osta kõigest 1.20$ eest ning võita oma osa 500$ auhinnafondist.

Turniiri teeb eriliseks ka see, et Paf on auhinnafondi lisanud 18 000 lojaalsuspunkti selliselt, et esimene koht saab endale lisaks 10 000, teine 5000 ja kolmas koht 3000 lojaalsuspunkti. Neid lojaalsuspunkte on võimalik kasutada pokkeripiletite soetamiselSul ei ole veel Pafis kontot? 

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE TURNIIRIL


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...