Pakkumine on lõppenud

Osale siit OlyBeti pokkerifestivalil

Osale OlyBeti pokkerifestivalil

22.-28. veebruaril toimub Tallinna Radisson Blu Hotel Olümpias ja Olympic Casinos vägev pokkerifestival, mille eeldatav auhinnafond ületab poolt miljonit eurot. OlyBet Kings of Tallinn põhiturniiri osalustasu on 1100€. Piletit on võimalik lunastada ka tasuta OlyBeti pokkeritoas freerollidel mängides.



OlyBet Kings of Tallinn turniirid

Tabelis on kirjas kõik OlyBet Kings of Tallinn turniirid.

Tutvu siin OlyBet Kings of Tallinn kavaga

Satelliidid OlyBet pokkeritoas

Juba tänasest saad soodsamalt turniiridele kvalifitseeruda läbi OlyBeti pokkeritoas toimuvate online-satelliitide. Kvalifikatsioonturniiridel on garanteeritud auhinnad, mis võimaldavad festivali 1100€ põhiturniiri pääsme teenida kasvõi tasuta. OlyBetis toimub iga päev toimub freeroll, mille esiviisik teenib 5.50€ kvalifikatsioonpileti.

Tutvu satelliitidega siin

Pane tähele, et kui sul pole aega osaleda väiksematel sateliitturniiridel, siis võid kasutada reigivabasid flip turniire, et jõuda pühapäevasesse superfinaali, kus on kaheksa mängija korral pilet põhiturniirile garanteeritud.

Liitu ja saa tasuta 10€

Just nüüd on suurepärane aeg liituda OlyBetiga, sest iga uus klient saab kasiinolt tasuta 10€. Milleks kingitud raha kulutad, kas kasiinos mänguautomaadidel keerutamiseks, pokkeri mängimiseks või spordipanuste tegemiseks, on sinu valik.

Kuidas saada tasuta raha?

  • Külasta SIIT OlyBeti kasiinot
  • Registreeri end kasiino kasutajaks
  • Kirjuta boonuskood EESTIKASIINO
  • 10€ kasiino raha laekub kontole ööpäeva jooksul

Lisaks on sul võimalus lisada oma esimesele, kuni kuni 200€ suurusele, sissemaksele boonuskood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

Tutvu mänguga siin
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Neon Staxx Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit rohkem
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fisticuffs Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...