Pakkumine on lõppenud

Osale Pafi 50. juubeli viktoriinis siit

Osale Pafi tasuta juubeliviktoriinis

Paf tähistab oma 50. juubelit ning selle puhul on sind ootamas suur auhinnasadu. Tasuta viktoriinis osalemiseks ava lihtsalt kasiino ning vasta päevaküsimusele. Nii võidad tasuta spinnne ja teisi auhindu.Kuidas viktoriinis osaleda?

  • Külasta Pafi kasiinot SIIT
  • Logi oma kontoga sisse
  • Vasta tänasele viktoriiniküsimusele
  • Võida tasuta keerutusi ja kingitusi

Mis on tänaseks viktoriiniküsimuseks?

Tänaseks viktoriiniküsimuseks on tarvis vastata, milline allolevast neljast esemest sobitub aastasse 2003. On selleks Atari arvutimängud, keemilised lokid, Berliini müür või hoopis iPod? Õigesti vastates keerutad Pafi õnnerattal ning võidad auhinna.

Mis sobitub aastasse 2003?

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...