Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi Slot Mania kampaanias ja võida raha


Osale Slot Mania 300€ loosis

Paf kutsub sind osalema selle nädalal Slot Mania kampaanias, kus läheb loosi 300€. Lihtsalt registreeru kampaaniale, mängu pärisraha panustega päevamängu, milleks on täna Casino Island, homme Arabian Nights ja pühapäeval Hot Pot.Kuidas loosis osaleda?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Kliki end Slot Mania kampaania osalejaks
  • Keeruta päris raha panuste eest päevamängus
  • Osaled automaatselt tasuta raha loosis

Liitu Pafiga ja saa 100€ ning 100 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, saad selle alloleva lingi kaudu luua. Nii ootab sind tervitusboonus, milleks on 100 tasuta spinni Microgaming'u slotimängus Rabbit in the Hat. Lisaks saad kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks kasuta sissemaksel boonuskoodi BONUS100.

PAFIGA LIITUMINE


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...