Pakkumine on lõppenudOsale Slot Mania jackpotijahis

Paf kutsub sind sellel nädalal osalema oma Slot Mania jackpotijahis, mille õnnelik võitja pistab taskusse suisa 1500-eurot. Osalemiseks pole tarvis teha muud, kui mängida pärisraha eest kasiino jackpotimänge nagu näiteks Hall of Gods, Mega Fortune Dreams, Arabian Nights, Geisha Wonders, Cosmic Fortune või teisi videoslotte, millel on kollane jackpoti-tähis juures. Lisaks saavad viis õnneliku 100-eurot.Kuidas osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks siin
  • Logi oma kasutajaandmetega sisse
  • Registreeri end kampaanias osalema
  • Mängi pärisraha eest vähemalt ühte jackpoti mängu
  • Osaled 1500-euro loosis

LIITU PAFIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...