Osale spordiennustuse turniiril

Võida VIP pakett Glasgow ja Tottenhami mängule

Kõik, kes panustavad OlyBetis ükskõik, millisele jalgpalli mängule, koguvad oma panuste eest punkte ja osalevad OlyBeti KOTH turniiril, mille võitja läheb koos kaaslasega teisel augustil Helsingis toimuvale Glasgow Celtic ja Tottenham Hotspursi sõpruskohtumisele nagu VIP.

VIP pakett sisaldab

  • 2 VIP piletit mängule
  • 200 eurot reisiraha
  • VIP teenindust koos söökide ja jookidega

Teine koht võidab enda OlyBeti kontole 200 € panustamisraha ja kolmas koht 100 panustamisraha.

Lisaks loosib OlyBet osalejate vahel vaheauhindu, milleks on 2x2 tavapiletit samale sõpruskohtumisele, 100 € panustamisraha sinu OlyBeti kontole ning 4 spordifännipaketti. Vaheloosimised toimuvad 16.06, 20.06, 04.07 ja 11.07.

Turniiris osalemiseks

  • Tuleb sul teha vähemalt 1.5 koefitsendiga
    panuse ükskõik millisele jalgpallimängule
  • Võid teha üksik-või mitmikpanuse
  • Kogud punkte ja võid võita auhindu

Võitja loositakse 14.07.2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...