Pakkumine on lõppenud

Osale Stickersi 5000-euro turniirilOsale Stickers slotika 5000€ turniiril

Tähista uue slotimängu Stickers saabumist eriti uhkel ja võimsal moel – osale Pafi 5000€ slotimängu turniiril. Slotimängus Stickers toimub viiel päeval järjest iga päev üks turniir, mille auhinnafondiks on 1000 eurot turniiri kohta, mis jaguneb 20 parima tulemuse saanud mängija vahel.

Mängides vähemalt 20 keerutust miinimumpanusega 0.20€ keerutuse kohta, ootavad sind igal turniiripäeval kolm tasuta keerutust. Kokku on sul võimalik saada 15 tasuta keerutust. Priid spinnid jõuavad sinu kontole päev pärast turniiri lõppu.Millised on auhinnad?

Soovi korral võid turniirist iga selle toimumise päeval osa võtta. Kvalifitseerumiseks ja tasuta keerutusteks on sul tarvis mängida vähemalt 20 keerutust minimaalselt 0.20€ panusega keerutuse kohta.

1. koht: 300€ + 3 spinni
2. koht: 140€ + 3 spinni
3. koht: 80€ + 3 spinni
4. – 10. koht: 40€ + 3 spinni
11. – 20. koht: 20€ + 3 spinni

Edetabeli võitjad selgitatakse turniiri parima keskmise väljamakse järgi, mis on saavutatud parima üle 20 järjestikkuse keerutuse järel.

Kuidas osaleda?

  • Logi oma Pafi kontole
  • Ava Stickers mäng
  • Keeruta miinimumpanusega vähemalt 20 korda

Sul ei ole veel Pafi kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Vaata siit, kuidas käib mängu mobiilne versioon

OSALE TURNIIRIL


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...