Pakkumine on lõppenud

Osale tänasel pokkeriturniiril

Juba täna kell 20:00 toimub OlyBetis Beat the PRO turniir. Katsu jõudu Raigo Aasmaa ja Paavo Korkkaga.

Mis turniiriga on tegu?

Iga kolmapäev kell 20:00 toimub OlyBeti pokkeritoas 10+1€ sisseostuga NL Texas Bounty turniir (5€ auhinnafondi ja 5€ bounty) ning Raigo ja Paavo on kohal bounty mängijatena ehk siis nende väljavõtmisega kaasneb 50€ sinu pokkerikontole. Tänase turniiri võitjale on lisaks 100€ pilet 30 ja 31 oktoober Olympic Casino Olümpias toimuvale EMV Heads Up turniirile.

Freeroll satelliit

Kell 18:00 toimub freeroll satelliit, esikolmikule auhinnaks piletid Beat the Pro turniirile. NB! Turniirile peab piletiga ise registreeruma. Freerolli salasõna avaldatakse kell 17:00 OlyBeti Facebooki lehel.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...