Pakkumine on lõppenud

Osale tasuta ennustusmängus


Osale tasuta ennustusmängus

OlyBet pakub sulle tasuta meelahutuslikku ennustusmängu Hawaii Express Estonian Cup 2015 sarja osavõistlustele. Kõigil on võimalus teha igale rattamaratoni etapile üks ennustus kolmele ratturile.Kuidas ennustada?

Esmalt tuleb sul hakata OlyBeti kasutajaks või logida oma kontoga sisse. Ennustuse saad teha, kui valid OlyBeti kodulehel spordipanuste kategooriast kampaaniad ja Hawaii Express Estonian Cup 2015 ennustusmäng. Igale etapile võetakse arvesse ennustusi, mis on tehtud kuni kella 12:00-ni etapi toimumise päeval.

Pealegi, kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500 € boonuse ja kasiinos 100 € boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

Kampaania auhinnad

1. koht – Proshop.ee kinkekaart väärtusega €200
2. koht – Proshop.ee kinkekaart väärtusega €100
3. koht – Proshop.ee kinkekaart väärtusega €50

Lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja 30 esemelist eriauhinda.

LIITU OLYBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...