Pakkumine on lõppenud

Liitu Unibetiga siin ja saa osa boonusest, tasuta spinnidest ja unikaalsetest turniiridest


Osale uue mängija 4000€ turniiril

Kas sa oled juba Unibeti kasutaja? Kui veel ei ole, siis kutsub kasiino sind endaga liituma. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnti Starburst slotikal.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.Kuidas turniiridel osaleda?

  • Liitu SIIN Unibetiga
  • Seejärel saadab kasiino sulle kutse turniiridel osalemiseks
  • Tee esimene sissemakse ja naudi tasuta boonusraha ja spinne
  • Naudi mängu ja jahi tasuta lisaraha

LIITU UNIBETIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...