Paaride splittimine blackjackis

Üheks võimaluseks blackjackis on oma kaardipaari, mis diiler jaganud on, splittida. Miks peaks keegi tahtma seda teha? Mis on paaride splittimise eelis? Ja kuidas see käib? Järgnevalt arutleme antud küsimuste ning mõne teise olulise aspekti üle.

Mängi blackjacki järgmistes Eesti kasiinodes:

500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 1 100 boonus.
€ 1 000 boonus.

Esiteks vaatame, mida üldse paaride splittimine blackjackis tähendab. Kujuta ette, et sulle on just jagatud käsi, mille väärtus on täpselt sama ehk et paar, nagu näiteks 2-2, 3-3, 4-4, K-K jne. Pea meeles, et oluline on just fakt, et paarid on täpselt sama väärtusega, mis tähendab, et splittida on võimalik ka kaarte, mis pole täpselt sama numbriga, ent mille väärtus on sama, näiteks J-K. Kui sul on arutluse all olev kaart blackjackis, on sul võimalus paarid nö üksteisest lahutada ning kasutada neid kui üksikkaarte, et püüda teisi käsi. Mängijal on samuti võimalus lõhkuda ühe kaardiga paremalt ning siis teise kaardiga vasakult.

Rohkem sellest, kuidas ikkagi kaarte splittida

Niisiis, milliseid teisi kaarte on blackjackis võimalik splittida? Muuhulgas on võimalik splittida ässade paari, kuigi see toimib veidi erinevalt. Kui sa soovid splittida ässade paari, lubatakse sul enamikes kasiinodes tõmmata vaid üks kaart iga splititud ässa kohta. Mis juhtuks, kui sa tõmbad 10 väärtuselise kaarti, et splittida äss? Arvaksid, et seda koheldakse kui blackjacki, ent see pole tegelikult nii. Kümnene kaart, mida on splititud ässaga, arvatakse kui 21te ning sulle makstakse 1:1'le. Kui sa saad taoliselt 21, tie'ksid sa seda ilmselt alati 21, mis võiks diileril olla. Küll pole see aga piisavalt tugev, et võidelda diileri blacjackiga.

Miks splittida?

Seni oleme selgitanud, mis splititud paarid blackjackis on, kuidas nende väärtus on seotud teiste kaartidega jne. Ühele põhilisele küsimusele pole me veel siiski vastanud. Miks peaks keegi tahtma blackjackis splittida? Selleks on kolm peamist põhjust. Esimene, mis on äärmiselt loogiline, on see, et sa pole ilmselt oma käte seisuga rahul. Teinekord on paar kaotav propositsioon ning splittimine on kohane situatsioon vahetamaks strateegiat ning splittides oma paari. Teine põhjus on samuti lihtne – splittimisega saad sa kindlustada olukorra, kus su panuse väärtus saab tõusta ka pärast seda, kui kaardid on jagatud. Kolmas põhjus on veidi kriitilisem; kui sul õnnestub oma paare õigel hetkel splittida, nõrgendad sa maja väärtust 0.5% võrra.

Kui sa soovid õppida blacjacki mängima, saad sa seda teha Paf'is. Registreeri siin oma konto ning saa osa suurepärasest 100% sissemaksu boonusest kui €100 väärtuses.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...