Pakkumine on lõppenud

Päeva Chanz promo

Päeva Chanz - 23.10-07.11.2019

Järgeneva kahe nädala jooksul teeb Chanz kasiino kõigile mängijatele igapäevaselt uusi sissemakse pakkumisi, millega sul on võimalik saada tasuta spinne ja muid auhindu. Päeva Chanzist osa võtmiseks on sul vaja reeglina teha uus sissemakse kasutades mingit kindla boonuskoodi ja tavaliselt on paika pandud ka mingi kindel minimaalne sissemakse summa mis pakkumisele kvalifitseerub.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Uus pakkumine tehakse kampaania perioodi jooksul avalikuks iga päev kell 10.00, arusaadavalt Eesti aja järgi. 

Millised need igapäevased pakkumised täpselt olema saavad on raske öelda, ilmselt tuleb palju erinevaid tasuta spinnide pakkumisi. Kuna kampaania alles algas, siis hetkel on väljas vaid esimene päeva Chanz. See avalikustati 23. oktoobril kell 10.00 ja selle päeva Chanzi raames oli vaja teha vähemalt 20€ sissemakse kasutades boonuskoodi DCN1. Ja selle eest sai 50 tasuta spinni slotimängus 7 Monkeys. 

Tähele tuleks panna, et tasuta spinnidega võidetud rahal on seekord 35x läbimängimise nõue.

Kuidas päeva Chanzile registreeruda?

  • Kampaaniast osa võtmiseks on sul vaja iga päev alates kella 10.00st vaadata mis päevapakkumine on tänaseks välja mõeldud.
  • Seejärel on sul boonuse aktiveerimiseks vaja kasutada vastavaks päevaks antud boonuskoodi ning teha seda kasutades ka kvalifitseeruv sissemakse.
  • Iga boonuskood kehtib vaid 24 tundi, alates selle avalikustamisest kell 10.00 hommikul kuni järgmisel päeval kelle 9.59ni. 

Päeva Chanzi leiab Chanz kasiinos vasakpoolses menüüs kolmanda n-ö liikuva pildi alt.

Liitu Chanz kasiinoga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...