Pakkumine on lõppenud

20 tasuta spinni iga päev

Paf annab iga päev 20 tasuta jackpot-spinni

Ainult sellel nädalal annab Paf kõigile mängijatele 20 tasuta spinni jackpot-mängus Absolootly Mad Mega Moolah. Selleks, et tasuta spinne saada, tuleb sul iga päev see pakkumine uuesti aktiveerida ning seda mängu ka 20 euro eest mängida. Kui mängimise nõue on täidetud, jõuavad tasuta spinnid samas mängus sinu kontole juba paari minuti jooksul

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Iga tasuta spinni väärtus on 20 senti ning tasuta spinnid kehtivad kaks päeva. Tasuta spinnide võitudele läbimängimise nõuet ei rakendata ja need makstakse välja pärisrahas.

Antud pakkumine kehtib 17. august kuni 23. august.

Absolootly Mad Mega Moolah on progressiivse peavõiduga mäng, milles on võimalik võita neli erinevat jackpotti. Hetkel on mängu Mega jackpoti suuruseks enam kui 14 miljonit eurot. Lisaks on olemas Major, Minor ning Mini jackpotid. Major jackpoti suuruseks on hetkel 23 000 eurot, Minor ligemale 100 eurot ning Mini ligemale 10 eurot. 

Liitu Pafiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...