Pakkumine on lõppenud

Paf annab 20 tasuta spinni

Paf teab, et sulle meeldis nende slotimäng Mega Fortune. Nüüd on aga see asendunud veelgi lahendama ja parema Mega Fortune Dreams slotiga, mis pakub uusi võimalusi nagu wild-sümbolid, taaskeerutused, tasuta spinnid kordajaga ning lisakeerutused. Lisaks sellele on mängus endiselt progresseeruv Mega Jackpot, mis ootab õnnelikku võitjat. Pafis usutakse, et ehk purustab see isegi eelmise jackpoti, mis sai Guinessi maailmarekordi tiitli.

Ainuke võimalus Mega Jackpot endale krahmata, on mängida seda slotti. Selleks ei tule teha muud, kui registreeruda Pafi kasutajaks, logida oma kontole ja panna õnne proovile. Sind ootavad järgneval kümnel päeval ees 2 tasuta spinni.

Kampaania kestab 11.07. - 20.07.2014.

Head mänguõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...