Võida Pafis Augustibluusi pääse kahele

Võida Augustibluusi pääse kahele

Paf internetikasiinol vabanes üks festivalipakett kahele Augustibluusile. Märgi ennast täna loosis osalejaks, et võita tasuta pääse endale ja kaaslasele 5.-6. augustini Haapsalus toimuvale maailmatasemel bluusifestivalile. Selleks märgi end Facebook'is Eestikasiino ja Pafi fänniks ja kirjuta kommentaaridesse, kelle sooviksid üritusele kaasa võtta. Paf loosib paketi võitja reedel, 22. juulil kell 12.00.


|


Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni

Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


Eestikasiino.com