Võida Pafi Bingo Week kampaaniaga KitchenAid komplekt

Võida KitchenAidi Artisani komplekt

Osale Pafi online kasiino Bingo Week kampaanias ja võida stiilne KitchenAidi Artisani köögimasinate komplekt, kuhu kuuluvad multifunktsionaalsed mikser ja blender. Osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasutajaga kasiinosse, registreerida end Pafi liikmeks ning mängida reaalse raha eest vabalt valitud bingomängu. Viis õnnelikku võidavad ka tasuta bingo piletid.


|


Kuidas kampaanias osaleda?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi kasutajaga sisse või ava konto
  • Registreeru Bingo Week osalejaks
  • Mängi päris raha panustega bingot
  • Võida KitchenAid komplekt ja tasuta bingo pileteid

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Tutvu siit teiste NetEnt'i mängudega

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


Eestikasiino.com