Võida Club Pafi reis Paf Boxing Galale

Paf loosib iga päev ühele õnnelikule kasiinokülastajale ja tema kaaslasele reisi Ahvenamaale, kus toimub 10. septembril Paf Boxing Gala. Sündmuse tähtsaimas matšis näitab oma oskusi kasiino poolt sponsoreeritud raskekaalupoksija Robert Helenius. Reisiloosis osalemiseks logi oma kasiino kontole, mängi iga päev, mil soovid kampaanias osaleda, vähemalt viie euro eest mistahes kasiinomängu ja jää pöidlaid hoidma, et õnn just sinule naeratab. Kui sul ei ole veel Pafi kontot, saad kasiino liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


|


Kuidas osaleda Club Pafi reisiloosis?

  • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Registreeru kampaanias osalejaks
  • Mängi mistahes kasiinomängu
  • Võida Club Pafi reisipakett endale ja kaaslasele
  • Ela kaasa Rober Heleniuse Pafi Boxing Gala heitlusele

Kes on Pafi sponsoreeritud poksija Robert Helenius?

Paf sponsoreerib alates 2015. aasta märtsist Põhjamaade hirmuks tituleeritud raskekaalupoksijat Robert Heleniust. Mees on Ahvenamaal resideeruv alistamatu tiitlivõitja, kelle eesmärgiks on tulla üliraskekaalu maailmameistriks. Poksija oli vahepeal kolm aastat põlvevigastuse tõttu võistlustest eemal, ent on nüüdseks täielikult taastunud ning oma parimas vormis. Enne vigastust võitis Helenius nii WBA, WBO kui ka Euroopa meistri tiitlid.

Vaata siit Robert Heleniuse ja Johann Duhaupasi matši

Robert Helenius vs Johann Duhaupas 2016-04-02 

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta rahaAva Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide videosloti video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Paf loob mänguautomaate alates aastast 1966

Paf on põhjamaine ettevõtte, mis loodi 1966. aastal Ahvenamaal. Paf avas internetikasiino 1999. aastal, ent lisaks online mängudele, pakub kasiino meelelahutust ka Läänemerel sõitvatel parvlaevadel. Kasiino mängude valikus on näiteks mänguautomaadid, bingo, kraapekaardid, pokker, spordiennustus.

Paf soovib jagada positiivseid kogemusi

Liitu Pafiga tasuta ja saa osa Club Pafi põnevatest ühisreisidest

Tee tutvust ka Club Pafi pakkumiste, kampaaniate, ürituste ja reisidega, mida korraldatakse kõikidele Pafi sõpradele, kes koos mõnusalt aega veeta soovivad. Pafi meeskond on koos kasiinokülastajatega enam kui kolmekümnesse sihtkohta üle kogu maailma seigelnud.

Paf teeb kasumiga head

Paf usub sotsiaalsesse ja keskkonnasõbralikku vastutustundesse, mistõttu suunab kasiino kogu oma kasumi heategevusse aidates kaasa spordi, haridus ja keskkonnakaitse arengusse. Niisiis, kui valid Pafi kasiino, toetad eluterve keskkonna hoidmist ja kaitsmist.

Paf panustab kasumiga heategevusse

Samuti kannab kasiino hoolt selle eest, et mängijate hulgas poleks hasartmängust sõltuvaid inimesi. Pafi vastutustundliku mängimise tööriistad aitavad kasiinol külastajate mängimisharjumustel silma peal hoida. Kasiino toetab ka mitmeid hasartmängusõltuvuse vastu võitlevaid projekte.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


Eestikasiino.com