Paf Carnival tõi Brasiilia ja samba Mariehamni

Sel ajal, kui Brasiilia MM jõudis veerandfinaalideni, kogunesid sajad Pafi mängijad kogu Euroopast Ahvenamaale, et üheskoos Paf Carnivaliga suvele avalöök anda. Kõigil ei olnud võimalust Brasiiliasse minna, kuid sellegi poolest oli võimalik nautida lõunamaist õhustikku ja koos sõpradega ülisuurelt ekraanilt jalgpalli MM-i vaadata ning häälekalt lemmikutele kaasa elada.

Paf täitis õnneliku hasartmängu ettevõtte ootused ja soe suveilm saabus Ahvenamaale just Paf Carnivali alguseks. Üle 700 Pafi mängija nautisid veespordi mõnusid ja mängisid rannavollet, külastasid kohalikku pruulikoda Stallhagen, mängisid Samba bingot, osalesid Paf palli maailmameistrivõistlustel (üritus, mida tasub korrata), tantsisid sambakarnevaliga läbi Mariehamni, ja loomulikult lõõgastusid suvise muusika saatel basseini ääres ja nautisid värskendavaid jooke.

MM-i lõpuvilega lõppes ka Paf Carnival. Paf tänab kõiki oma mängijaid, sponsporeid ja isegi ilmataati, kelle abiga üritus niivõrd edukalt teoks sai.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...