Pakkumine on lõppenud

Paf Cash Drops kampaania

Paf Cash Drops - 1400 € päevas

Sellel nädalal on Pafis võimalik võita iga päev osa 1400 € suurusest Cash Dropsist. Selleks on sul vaja vaid mängida mõnda valitud slottidest ja auhind võib sulle sülle kukkuda täiesti juhuslikult. Osalevad mängud on Sahara Nights, Valley of Gods, ning One Armed Bandit. Lisaks lisandub neljapäeval nimekirja veel üks uhiuus mäng.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas võita?

  • Võitmiseks ei ole vaja muud kui Pafi kontot.
  • Seejärel mängi lihtsalt ühel või mitmel kampaanias osalevas mängus. Mainime need korra veel ära – One Armed Bandit, Sahara Nights, Valley of Gods. Ning neljapäeval juba ka üks äsja valminud mäng lisaks.
  • Miinimumpanus mängus peab olema 10 senti.
  • Võidud võivad sulle sülle sadada ükspuha mis hetkel, ning sellest teavitatakse sind hüpikakna kaudu.
  • Kampaania kestab iga päev 14:00-23:59.
  • Võidud kantakse mängija kontole koheselt.

Cash Dropse jagatakse välja iga päev 1400€ eest:

Auhindade arv Auhind
1 300 €
1 200 €
1 100 €
6 50 €
50 10 €

Kampaania lõppeb 24.11.2019 kell 23:59.

Liitu Pafiga kohe!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...