Pakkumine on lõppenud

Double Joker Poker pakkumine

100 tasuta Double Joker Poker mänguvooru

Paf annab kõigile Double Joker Poker videopokkeri mängijatele kuningliku mastirea saamisel 100 tasuta mänguvooru. Kui kuningliku mastirea saamise tõenäosus tavalises pokkeris on väike, siis Double Joker Poker mängus on see tunduvalt lihtsam, kuna kasutada on võimalik ka kahte jokkerit.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Seega hea õnne korral on sul kuningliku mastirea saamiseks vaja saada vaid kolm tavakaarti ja kaks jokkerit.

Kampaania tingimused

  • Võita on võimalik 100 mänguvooru, iga mänguvooru väärtus on 0,20€. Nii et kokku on sul võimalik lihtsalt mängimise eest võita 20 euro eest Double Joker Poker mänguvoore.
  • Kampaaniast osa võtmiseks on sul vaja mängida samuti 0,20€ panustega ja saada kokku kuninglik mastirida.
  • Saades kuningliku mastirea, võidad 100 mänguvooru, mis kantakse sinu kontole järgmisel päeval kell 12.00
  • Tasuta mänguvoorud on vaja ära kasutada seitsme päeva jooksul pärast nende saamist.
  • Tasuta mänguvoorudega võidetud raha puuduvad igasugused läbimängimise nõuded, seega võid soovi korral raha kasvõi koheselt välja võtta.
  • Oluline oleks veel meelde jätta, et kui sul peaks õnnestuma ka tasuta mänguvoorude jooksul kuninglik mastirida saada, siis see arvesse ei lähe.
  • Kampaania kestab kuni 23:59, 13.oktoober 2019.

Liitu Pafiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...