Pakkumine on lõppenud

Pafi raha tagasi pakkumine

Double Joker Poker raha tagasi pakkumine

Sellel nädalal on sul Pafis Double Joker Poker mängu mängides võimalik saada väike osa oma rahast tagasi. Kui palju sa täpselt raha tagasi saad, oleneb panustatud summast.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Näiteks mängides kokku 25 € eest, saad tagasi 2€; mängides aga näiteks 50€ eest, saad tagasi juba 5€; 125€ läbimängimisel ootab sind aga 18 eurot raha tagasi.

Kõik mainitud tasemed saab läbi mängida üksteise järgi, ning iga tase algab taas nullist. Tasemete võidud kantakse sinu kontole kohe pärast panustamise nõuete täitmist.

Ning nagu Paf kasiino pakkumiste puhul ikka, tasemete läbimise eest saadud rahal ei ole läbimängimise kohustust ning jõuab sinu kontole pärisrahana.

Liitu Paf kasiinoga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...