Pakkumine on lõppenud

Paf Honey Rush

Paf Honey Rush - 5000 € ja 100 000 tasuta keerutust

Mängides sellel nädal Paf kasiinos Honey Rush videoslotil, võid täiesti juhuslikul hetkel võita tasuta spinne või rahalisi eriauhindu.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kõik auhinnad antakse välja täiesti juhuslikult, ehk siis mängides Honey Rushi pead võitmiseks lootma vaid heale õnnele.

Võimalikud auhinnad

Grand 500 €
Major 200 tasuta keerutust
Minor 100 tasuta keerutust
Mini 25 tasuta keerutust

Kõik juhuslikud auhinnad peale 500 eurose peaauhinna makstakse välja koheselt. 500 eurosed peaauhinnad laekuvad sinu kontole aga pärast kampaania lõppu, 18. novembril 13.00 või pisut hiljem.

Kuidas võita?

  • Selle kampaania käigus võitmiseks ei ole sul vaja teha muud kui lihtsalt mängida Honey Rush slotil.
  • Tee seda vähemalt 20 sendiste panustega.
  • Juhuslikud võidud võivad sulle tulla nii n-ö põhimängus kui ka boonusvoorudes.
  • Teavitus võidu kohta jõuab sinuni hüpikakna kaudu.

Muu kampaaniaga seotud info

Tasuta keerutusi antakse välja terve kampaania jooksul. Grand auhindu, milles suurus on 500 eurot, on aga piiratud kogus ehk siis 10 tükki, ja kui need on välja antud, siis neid rohkem välja ei anta. Seda, kas Grand auhindu ka veel saadaval on, näed Pafi Honey Rush kampaania lehelt.

Liitu Pafiga juba täna!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...