Pakkumine on lõppenud

Mängi siit tasuta spinnidega Flowersi jõuluslotti

Paf jagab kiirematele 60 000 tasuta spinni

Paf annab täna täiesti tasuta ära 60 000 tasuta keerutust. Selleks ava kasiinos Net Entertainment'i jõuluteemaline mänguautomaat Flowers Christmas Edition ükskõik kas arvutist või mobiilsest Pafist. Tasuta spinnid saavad endale 12 000 kiireimat mängijat.Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi veebi-või mobiilikasiinot SIIT
  • Logi kasiinosse oma kasutajaga sisse
  • Ava Flowers Christmas Edition
  • Keeruta 5 tasuta spinniga

Pane tähele, et pakkumine kehtib täna senikaua kuni tasuta keerutusi jagub. Kui neid mängus ees ootamas pole, siis tähendab see seda, et jäid pisut hiljaks ning kõik tasuta keerutused on juba välja jagatud.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...