Pakkumine on lõppenud

Osale siit Gonzo's Quest slotiturniiril

Paf jagab laiali 6000 eurot

Täna teeb Paf sada mängijat väga õnnelikuks, sest jagab salajase Gonzo jõuluvana toodud 6000€ slotiturniiril laiali. Selleks, et oma osa vägevast auhinnarahast võita, mängi täna Net Entertainment'i Gonzo’s Quest või Gonzo’s Quest Touch videoslotil pärisraha panustega.

Selleks, et sinu tulemus arvesse läheks pead mängima vähemalt 20 järjestikkust keerutust minimaalselt 20-sendiste keerutustega.Gonzo's Quest slotiturniiri auhinnafond

Täna võidavad 100 parimat mängijat, kes keerutavad Gonzo’s Quest või Gonzo’s Quest Touch videoslotil pärisraha panustega vähemalt 20 järjestikkust ringi. Selleks külasta Pafi veebikasiinot SIIT, logi oma kasutajaandmetega kontole sisse ja ava turniiri mäng.

  • 1. koht võidab 2000€
  • 2. koht võidab 500€
  • 3. koht võidab 300€
  • 4. koht võidab 150€
  • 5. koht võidab 100€
  • 6. - 20. koht võidavad 50€
  • 21. - 50. koht võidavad 40€
  • 51. - 100. koht võidavad 20€

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...