Pakkumine on lõppenud

Osale ennustusega rahaloosis

Osale täpse ennustusega 2000€ loosis

Pafi internetikasiino paneb jalkafännide vahel loosi 2000€. Osalemiseks ei tule teha muud, kui ennustada päris raha panusega tänasele jalgpalli EMi Hispaania ja Türgi kohtumisele ning hoida pöidlaid, et sinu ennustus ka täppi läheb. Rahaloosi auhind läheb võrdselt jagamsele kõigi õigesti ennustajate vahel, kes teevad ka mängule panuse. Kui sul ei ole veel Pafi kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.Kuidas osaleda rahaloosis?

  • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee ennustus õhtusele Hispaania ja Türgi kohtumisele
  • Saa täpse ennustuse eest oma osa 2000€ auhinnast

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Rabbit in the Hat Game Promo Video

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...