Pakkumine on lõppenud

Osale Pafi Lucky Hour jackpotiloosis


Paf kahekordistab Super Lucky Frog jackpoti

Järgmisel kolmel päeval kell 22:00- 23:00 on Pafis Lucky Hour. See tähendab, et kasiino kahekordistab slotimängu Super Lucky Frog jackpoti. Lisatud jackpot läheb jagamisele kõigi vahel, kes mängu antud kellaajal enne peaauhinna võitu mängivad. Samuti läheb iga päev osalejate vahel loosi 10×50 tasuta keerutust.Kuidas jackpotiloosis osaleda?

  • Logi oma Pafi kontole sisse
  • Klikka end kampaanias osalejaks
  • Mängi Lucky Hour'i ajal slotimängu Super Lucky Frog
  • Mängi vähemalt 1€ eest, enne kui keegi jackpoti võidab
  • Nii on sul võimalus saada osa lisatud jackpotist

Nende kolme päeva jooksul pead end vaid korra kampaanias osalejaks klikkama, et siis kasvõi iga päev Lucky Hour ajal oma õnn proovile panna.

Sul ei ole veel Pafi kontot?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE SIIT JACKPOTILOOSIS

 

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...