Pakkumine on lõppenud

Pafi Heart Pokkeri pärisraha laudades toimub rahasadu

Paf kingib igal viiendal minutil 5€

Pafi Heart pokkeris on käimas rahasadu tähistamaks kasiino uhiuut välimust. Igal viiendal minutil saab keegi suvaline mängija, kes ükskõik millise panusega sellel hetkel pärisraha lauas reaalse rahaga mängib, kingituseks 5€. Võidetud summa on reaalne raha, millega ei kaasne ühtegi lisakohustust, vaid raha kantakse koheselt sinu kontole. Kokku sajab õnnelikele mängijatele 40 000€.Kuidas raha võita?

  • Külasta uue välimusega Pafi kasiinot SIIT
  • Mängi Heart pokkeri rahalauas pärisraha panustega
  • Jää selliselt rahasaju kätte ja saa juhuslikult 5€
  • Igal viiendal minutil saab üks mängija vestlusakna kaudu oma võidust teada

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...