Ava Pafi jõulukalender siit

Paf kingib iPade, iPhone'e, raha ja reise

Terve detsembrikuu kingib Paf iga päev tasuta auhindu. Mängijate vahel läheb loosi hulgaliselt tasuta keerutusi, uusi tahvelarvuteid, nutitelefone ja mitu reisi kahele Las Vegasesse.

Kampaanias osalemine on täiesti tasuta. Kõik, mis sul teha tuleb on oma Pafi kontole sisse logida, avada jõulukalendri aken ja koguda sümboleid. Kokku viie ühesuguse sümboliga on sul võimalik võita uus iPad, iPhone või reis kahele Ameerikaasse.Kuidas Pafi jõululoosis osaleda?

  • Külasta Pafi veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga kasiinosse
  • Ava iga päev jõulukalendri aken
  • Kogu ühesuguseid sümboleid
  • Osaled automaatselt loosis

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...