Pakkumine on lõppenud

Liitu Pafiga


Paf kutsub jalgpalli vaatama

Pafil on 13. mail taaskord kavas Club Paf Tallinn õhtu ühes jalgpalli, hea söögi ja ennustusmängudega. Kasiino loosib nädala lõpus kümme kutset kahele kõigi nende vahel, kes teevad ükskõik millisele tänasele Meistrite liiga mängule vähemalt 3-eurose panuse.Kuidas osaleda kutse loosis?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Registreeru kampaaniale
  • Tee Meistrite liiga mängule panus

Pileti võitja võib kaasa võtta ka kolmanda sõbra, kes ei ole veel Pafi klient, kuid kes registreerub paf.com lehel enne ürituse algust kasutades registreerimiskoodi PXAK (kood kehtib kuni 10. maini ja annab ka väikese üllatuse).

Kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind tervitusboonus. Kui kasutad oma esimesel sissemaksel koodi BONUS100, saad kuni 100 eurot mängimiseks ja ennustamiseks lisa.

LIITU PAFIGA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...