Liitu Paf Live Marine Cup pokkerikruiisiga


Liitu Paf Live Marine Cup pokkerikruisiiga

Paf Live Marine Cup heiskab 23.-25. oktoobril purjed ning kutsub soovijaid kaasa Tallinn-Stockholm-Tallinn pokkerikruiisile Tallink M/S Victoria pardal. Laeval saab osa võtta pokkeriturniirist, pidutseda ja lahutada meelt muude mänguliste meelelahutustega.Võida pakett online satelliidilt

Sellel ja järgmisel teisipäeval kell 20:00 toimub 32€ finaalsatelliit, mille võitja saab auhinnaks 340€ paketi Paf Live Marine Cupile. Satelliidid toimuvad Paf Spade pokkeritoas. Finaalturniirile on võimalik pääseda läbi igapäevaste 6€ satelliit-turniiride või suisa alustades freerollidest.

Mis paketis sisaldub?

  • 150€ piletit põhiturniirile
  • Hommiku ja õhtusööki laevas paketivõitjale
  • Club Paf tervituspaketti ja pidu
  • B klassi kajutit mängijale ja kuni kolmnele sõbrale

Otsene sisseost turniirile

Turniirile on võimalik ka otse sisse osta. Paf Live Marine Cup pakeri hind on 340€.

Viimane päev kruiisile registreerumiseks on 16.10.2015.

LISAINFO


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...