Pakkumine on lõppenud


Paf loosib iga päev reisi kahele Las Vegasesse

Mängi Pafis Vegas Dream Machine slotil tasuta ja võida reisipakett kahele maailma meelelahutuspealinna. Iga päev loosib Paf ühele õnnelikule võimaluse minna kaaslasega Las Vegase kirevat elu ja vinget maastikku uudistama.

Samuti on kampaanias rahalised auhinnad: 5 x 75 € ja 50 x 10 €.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui registreerida end Pafi kasutajaks või logida juba olemasoleva kontoga sisse ja hakata tasuta Vegas Dream Machine rullikuid keerutama. Jääb üle vaid vaadata, mis õnn sulle toob.

Pakkumine kehtib 16.07-03.08. 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...