Pakkumine on lõppenudPaf loosib järgmisel neljal päeval ühele mängijale 300 eurot

Mängi pühapäevani Pafi parimatel slotiautomaatidel ja sa ole üks neljast õnnelikust, kes saab loosi tahtel 300-eurot reaalset raha. Pane tähele, et loosimises osaled vaid nendel päevadel, mil oled etteantud päeva mängu reaalse rahaga mänginud.Etteantud päeva mängud on:

29.01: Mega Fortune Dreams
30.01: Casino Island
31.01: Arabian Nights
01.02: Piggy Riches

Kuidas osaleda?

Loo Pafi kasutajakonto ja märgi end kampaanias osalejaks. Piisab, kui teed seda korra, ent pane tähele, et loosimises osaled neil päevil, mil oled reaalse raha eest etteantud päeva slotti mänginud.

Võitjatega võetakse kampaania lõppedes ühendust e-posti teel ning nende nimed teatatakse Pafi võitjate leheküljel.

Pakkumine kehtib tänasest pühapäevani, 29.01-01.02.

Loo endale Pafi kasutajakonto siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...