Pakkumine on lõppenud

Leia live-kasiino Blackjacki lauast 10 eurone rahakaart

Leia Blackjacki kaartidest 10€

Kas sulle meeldivad mõlemad - nii jalgpallile kaasaelamine kui ka live-kasiinos mängimine? Kui jah, oled õnnega koos, sest Pafi internetikasiino lisab jalgpalli EMi ajal Blackjacki kaardipakkidesse õnnelikke Lucky Cash rahakaarte. See tähendab, et saad tasuta 10€, mille võid oma kontolt koheselt välja kanda või ennustada sellega oma lemmikule meeskonnale.Kuidas võita tasuta raha?

  • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Mängi live-kasiino Blackjacki lauas pärisraha panustega
  • Taba Lucky Cash rahakaart ja saa tasuta 10 eurot
  • Kanna auhind oma kontole välja või panusta lemmikutele
  • Muuda tasuta rahaga jalgpalli EMile kaasaelamine põnevamaks

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Rabbit in the Hat Game Promo Video

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...