Paf pakub tööd murrakut kõnelevale bingohäälele

Kõnõlõd võrokeste kiilt vöi möistad saarte murret? Paf otsib bingojuhiks inimest, kes räägib võru, mulgi, ida-, saarte- või rannikumurret. Töötasuks on 500 eurot puhtalt kätte.Keda otsitakse bingohääleks?

Pafile meeldib eesti keele mitmekesisus ning nad usuvad oma meeskonnas, et ka bingomängijatele võiks see meeldida. Seepärast otsib kasiino inimest, kes räägiks võru, mulgi, ida-, saarte- või rannikumurret, kellel oleks rõõmus, humoorikas või mahe hääl.

Kuidas see töö käib?

Pafi internetibingos saavad mängijad varsti võimaluse valida omale sobiva murde, mida bingojuht kasutab. Selleks vajabi kasiino sind ja sinu kaunist häält. Kui sul hääl osutub valituks, siis salvestatakse selle helistuudios ning kasutakse hiljem Pafi nternetibingos.

Töö ja hääle kasutamise õiguse eest paf.com lehel tasub kasiino sulle 500 eurot puhtalt kätte. Lisaks katavad nad eestisisesed transpordikulud stuudiosse sõitmise eest.

KÜLASTA PAFI SIIT JA TÄIDA OMA ANKEET


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...