Pakkumine on lõppenud

Pafi pokkeriturniir


Paf Poker Challenge 2015 - löö kaasa live-turniiril

Pafil on sulle häid uudiseid. Juba maikuus toimub Mariehamnis üheteistkümnes Paf Poker Challenge 2015 ehk PPC live-pokkeriturniir, mille põhimängu garanteeritud auhinnafond on 100 000 eurot. Lisaks põhiturniirile toimub ka hulgaliselt kõrvalturniire, rahalaudu ning muid mängulisi tegevusi.

Tegu on suurima pokkeriturniiriga, mida Paf ise korraldab ning ettevõtmist toetab ka osavõtjate positiivne hinnang sellele. PPC-d saadab mõnusa koosolemise, sõpruse ja kõrgkvaliteedilise live-pokkeriturniiri maine. Pokkerihuvilised on igatahes rahul, kui arvestada tõika, et nad aasta aastalt sellest aina uuesti osa võtavad.

Nagu öeldud on põhiturniiri auhinnapott võimas - garanteeritult 100 000 eurot. Eelmise aasta võitja, Kreekast pärit Georgios Charmpilas seljatas koguni 142 kaasosalejat ja viis koju kaasa kopsaka, 32 500-euro suuruse auhinna.

Eelmise aasta võitja oma saagiga

Kus PPC live-turniir toimub?

Turniir toimub Ahvenamaa pealinnas Marienhamnis, mille südalinna mereäärses hotellis on Paf kasiino kodu. Selleks, et osalejatel võimalikult mugav oleks, on kasiino kogu ürituse ajaks terve hotelli broneerinud. Nii, et kui peaksid võitma veebi kaudu endale paketi, majutud just selles hotellis.

Kvalifitseerumine ja satelliidid

Paf Poker Challenge 2015 turniirile saad kvalifitseeruda läbi satelliitide nii Spade kui ka Heart pokkeris. Täispaketi satelliidid toimuvad Spade pokkeris ja ainult sisseostu satelliidid toimuvad Heart pokkeris.

Kui sul ei ole veel aga Pafi kasutajakontot, mida esmalt vajad, siis saad selle luua siit.PPC 2015 kvalifikatsioonid toimuvad igapäevaselt. Soovitame sul kasutada Pafi turniiriredelit, et mängida neljal erineval tasemel alates freerollidest kuni 320-dollariliste turniirideni välja. Finaalmängud toimuvad aga igal kolmapäeval ja pühapäeval kell 21.00.

Täispaketi väärtus on 1 500 eurot ja sisaldab majutust hotelli kaheses toas nii sulle kui su reisikaaslasele, juhul kui otsustad kedagi kaasa kutsuda. Heart pokkeri auhinnaks oleva sisseostu väärtus on 1000 eurot ja soovi korral saad ennast ka otse sisseosta.

Pealegi, kui kvalifitseerud turniirile läbi veebi, osaled ka Last Longer võistluses, mille auhinnaks on sellel aastal Paf Poker Challenge 2016 turniiri pakett.

Paf Poker Challenge'i auhinnapakett

PPC 2015 võidupaketi väärtus on 1500 eurot ning see sisaldab järgmist:

  • Sisseostu põhiturniirile (900+100 eurot);
  • 3 ööd majutust Arkipelag hotellis koos hommikusöögi ja saunaga kahele;
  • 100 eurot reisiraha;
  • Mängija piletit koos söökide ja jookidega;
  • Pafi tervituspaketti.

Kui võidad koha Paf Poker Challende 2015 turniiril, siis teatab kasiino sind e-posti teel võidust. Pane tähele, et sisestad kasutajakonto loomisel oma andmed korrektselt.

Hakka Pafi kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...