Osale siit Paf Poker Challenge pokkeriturniiril

Osale Paf Poker Challenge turniiril

Juba peatselt toimub kaheteistkümnendat korda Paf Poker Challenge. Suurim igaaastane pokkeriturniir toob mänguhuvilised kokku Ahvenamaale, kus sajad osalejad võistlevad niisama meelelahutuseks kui ka tõeliselt vingete rahaliste auhindade peale. Sellel aastal on põhiturniiri garanteeritud auhinnapott üle 100 000€. Lisaks põhiturniirile toimub ka hulgaliselt kõrvalturniire rahamänge ja muid mängulisi tegevusi.Kuidas turniirile kvalifitseeruda?

Paf Poker Challenge 2016 turniirile saad kvalifitseeruda läbi satelliitide, mis toimuvad igapäevaselt Pafi Spade pokkeritoas. Auhinnapaketi väärtus on 400€ ning see sisaldab ka majutust sulle ning kaaslasele Mariehamni südames paiknevas hotellis Arkipelag. Osalemiseks külasta Pafi kasiinot SIIT, logi oma kasutajaga sisse või ava konto ning mängi Spade pokkeritoas.

Vaata eelmise aasta põhiturniiri kõrghetki siit

Millised satelliidid toimuvad?

Paf Poker Challenge 2016 turniirile saad kvalifitseeruda läbi alljärgnevate satelliitide. Satelliitidel puudub enamasti lisaostude sooritamise võimalus.

• 1400€ Poker Challenge FINAL 320​€, mida mängitakse kolmapäeviti ja pühapäeviti kell 21:00
• Paf Poker Challenge Qualifier 109€ Freezeout, mida mängitakse iga päev kell 21:00
• Paf Live Event Level 4 Qualifier 32€ Freezeout, mida mängitakse iga päev kell 20:10 ja 21:10
• Paf Live Event Level 3 Qualifier 6€ sisseost, mida mängitakse iga päev kell 19:40, 20:40 ja 22:40

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...