Pakkumine on lõppenud

Tasuta reisipakett New Yorki

Pafil on sünnipäev – võida reis New Yorki!

Paf tähistab oma 20ndat online kasiino sünnipäeva ja sellega seoses annab ta ära reisipakette New Yorki ja seda kolm päeva järjest – 3. detsembrist kuni 5. detsembri südaööni.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Paf avas oma veebikasiino 1999. aastal 3. detsembril olles veebikasiinode seas mitte küll päris esimene, aga kindlasti esimeste hulgas.

Internetis hakkas Paf kõige pealt pakkuma spordiennustusi ja nende esimeseks pakkumiseks oli kolmik-kombo-ennustuskupong, kus oli vaja teha kolm spordiennustust. Saades inspiratsiooni oma algusaegadest pakubki nüüd Paf kolme päeva jooksul kolm reisipaketti kolmele mängijale. Reisipaketti kuuluvad muuhulgas ka NY Rangersi ja Brooklin Netsi mängude piletid.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Liitu Paf kasiinoga ja sisene oma kontole.
  • Mine antud kampaania lehele ja Liitu sellega.
  • Tee kolmik-kombo ennustus. Soovi korral võid oma kombo kokku pannu enda valikutest, või siis saa abi Pafi kombo-ennustus „pakettidest”, milleks on madalate panustega Häbelik, keskmiste panustega Doktor, või kõrgete panustega Õnneseen.
  • Igal kampaania päeval, mil kolmese kombo panuse teed osaled New Yorgi reisipaketi loosimisel.
  • Kolme õnneliku võitjaga võetakse ühendust 7. detsembril.

Liitu Pafiga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...