Liitu Pafi spordiennustusega siit

Paf spordiennustus – parim kasiino spordiennustuste tegemiseks

Paf on üsna omalaadne Skandinaavia päritolu kasiino, mis pakub nii mänguautomaatidel mängijatele kui spordiennustuste tegijatele põnevat meelelahutust internetis, Ahvenamaal, ja ka näiteks Eesti ja Soome vahel sõitvatel laevadel. Kasiino loodi Ahvenamaa valitsuse poolt 1966. aastal eesmärgiga koguda raha heategevuseks, ja lühend PAF tuleb sõnadest Play Among Friends (Mängi sõprade keskel/Mängi koos sõpradega). Samade eesmärkidega tegutseb kasiino ka täna – mängukogemus peab olema hea ja mäng peab olema sama lõbus kui otse sõpradega mängides.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Pafi mänguvalik on üsna lai, slottidest kuni ruleti, Baccarat, ja Blackjack kaardimänguni. Slottidest on saadaval klassikalised videoslotid nagu Fruit Shop, Fruit Case ja Mega Joker, samuti Arabian Nights, Boom Brothers, Gonzo's Quest jt. Aga lisaks on Pafis olemas ka väga hea võimalus panustada spordile. Ja seda olenemata sellest, kas sinu huvi on jalgpalli maailmameistrivõistluste vastu, või siis tahad hoopis panustada Kaiele tennises. Paf pakub spordiennustusvõimalusi paljudele spordialadele, ja loomulikult ei puudu Paf kasiinost ka võimalus panustada e-spordile.

Spordialad Pafi spordiennustusportaalis

Tutvu Pafi spordiennustusega siit

Juhul kui vaid jalgpalli ennustused ei ole sinu jaoks piisavad, ja omad piisavalt teadmisi panustamaks edukalt ka mõnele teisele spordialale, siis Pafis on võimalik panustada ka näiteks tennisele, korvpallile, jäähokile, võrkpallile, pesapallile, käsipallile, saalihokile, motospordile, poksile, kriketile, jalgrattaspordile, golfile, MMAle, olümpiamängudele, piljardile, lauatennisele ja veel päris mitmele muule spordialale.

Ja kuna tegemist on siiski põhjamaise ettevõttega, pakub Paf ka ülihead valikut talispordile panustamiseks.

Pafi pikast kogemusest lähtuvalt võib öelda, et Paf oli üks esimestest ettevõtetest üldse, kes spordiennustust spordihuvilistele pakkuma hakkas.

Pafi spordiennustuste pakkumised

Paf kasiino teeb pidevalt erinevaid kampaaniaid nii spordiennustuste tegemiseks kui ka kasiinos mängimiseks.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Paf annab uuele spordiennustajale tasuta 10 eurot

Koos sinu esimese vähemalt 10 euro suuruse sissemaksega annab Paf sulle juurde 10 eurot, mida saad kasutada näiteks spordiennustuste tegemiseks. Samuti annab Paf sulle kohe pärast liitumist 25 tasuta spinni videoslotil keerutamiseks.

Paf Weekend Live – võida 50€ pärisraha

Spordiennustajatele mõeldud kampaania, millest osa võttes tuleb sul ennustada viie jalgapallimängu tulemusi, ja seda saad sa teha tasuta. Kümme parimat ennustajat saab tasuta 50 eurot päris raha edasiseks panustamiseks, või miks mitte ka välja võtmiseks. Ainuke tingimus sellest kampaaniast osavõtmiseks ja endale võiduvõimaluse andmiseks on see, et sa pead olema viimase 30 päeva jooksul olema mänginud vähemalt ühe reaalse rahaga mängu.

Paf payback kampaania

Lisaks pakub Paf spordiennustus ka erinevaid payback (raha tagasi) variante tennises, hokis, jalgpallis ja korvpallis. Reeglid erinevate spordialade puhul varieeruvad. Näiteks jalgpallis saad raha tagasi kui oled panuse teinud mängu reaalajale ja kaotad vaid seetõttu, et värav löödi kohtuniku poolt lisatud lisaajal. Jalgpallis kehtib see pakkumine liigadele nagu Premier League (Inglismaa), La Liga (Hispaania) ja samuti Meistrite Liiga.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

Ennustades spordile PAFis toetad sa heategevust, kuna kogu Paf kasiino kasum läheb heategevuseks.

Proovi NetEnt'i videoslotte

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...