Paf tähistab sünnipäeva ainulaadse bandiidiga

Paf tähistab oma 15. sünnipäeva, esitledes maailma esimest ühekäelist bandiiti, mis on mõeldud kodus kasutamiseks. See toode on ainulaadne kogu maailmas ja selle nimi on iBandit ning see loodi koostöös Skandinaavia teadustöö laboriga Nordic Society For Invention and Discovery (NSID).

iBandit on unikaalne käsitööna valmistatud toode, mis koosneb naturaalsetest materjalidest ja on segu tamme täispuidust, vastupidavast terasest ja kaasaegsest tehnoloogiast. See ühildub arvutiga läbi USB augu ja pakub ehedat kasiinoelamust mugavalt sinu kodus. Idee iBanditi loomiseks tekkis sellest, et Pafil on soov muuta slotimängude mängimine veelgi põnevamaks…ja muidugi, et tähistada oma veebis pesitsemise pikka aega. Paf.com on pakkunud mängurõõmu juba 1999. aastast.
"Paf opereerib maal, merel ja veebis aadressil Paf.com. Seetõttu on iBandit just selline toode, mis ühendab neid kõiki kolme." - Pafi arendusjuht

"Me näeme potentsiaali töötada digimaailmas füüsilist ja tõelist kogemust pakkuvate toode loomise kallal. Oleme veendunud, et tulevikus toob digitaalne areng suhtlemiseks kaasa täiesti uutmoodi interaktiivseid lahendusi. iBanditi mõte on luua identne tunnetus füüsilise slotimasina mängimisele, et online slotimängud annaksid edasi seda ehedat mängukogemust." - NSID leiutaja

Fakte iBanditi kohta

Tegu on maailma kõige esimese omalaadsega - see on ühekäeline bandiidiga käsi, mis on mõeldud koduseks kasutamiseks.

  • Elegantne vintagekäsi on tehtud vastupidavast terasest
  • Kontuuridega mattmust käepide
  • Kere on tehtud kavliteetsest Rootsi tammest
  • Jõuline kaabel ja USB ühendust (ühenda-ja-mängi)
  • Tehtud käsitööna Rootsis Ludvikas
  • Limiteeritud väljalase, ainult 30 tükki (kogu maailmas)

Misasi on bandiit?

See on Saksa - Ameerika päritolu leiutaja Charles Frey loodud mehaaniline mänguautomaat. Hoolimata tõigast, et masin polnud omasuguste seas lüöö esimene, suutis see aparaat väljastada võidu kohe ka müntidena. Mees nimetass oma mänguautomaadi Liberty Bell'iks, võttes eeskujuks Philadelphias asuva samanimelise kuulsa vabaduskella.

Rahva seas pandi masinale nimeks hoopis ühekäeline bandiit või ühekäeline varas. Mängija lülitas masina sisse selle küljes olevat kangi tõmmates. Vabalt võis juhtuda, et automaadil mängides kulutati 50sendise võidu saamiseks terveid varandusi.

1896. aastal oli nõudlus nende masinate järele nii suur, et Frey avas mänguautomaatide tootmiseks vabriku. Ta jõudis toota 30 000 Liberty Belli, enne kui arenenumad mänguautomaadid turu vallutasid.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...