Pakkumine on lõppenud

Pafi pakkumine

Tasuta keerutused iga päev

Pafi kasiinos toimuvad iga päev kaks korda päevas slotiturniirid, milles juba osalemise eest antakse sulle tasuta spinne.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Iga päev on sul Pafis kaks korda võimalik osa võtta turniirist. Tavaliselt on turniirist osa võtmiseks vaja teha vähemalt 50 keerutust ühel kindlal slotil. Iga tööpäevase turniiri auhinnafond on 200 eurot, mis jagatakse esimese viie koha vahel. Nädalalõputurniiri puhul on auhinnafondiks reeglina 400 eurot ja sellest osa võtmiseks on vaja teha vähemalt 100 keerutust ette antud slotil.

Miinimum keerutuse hind oleneb turniirist, aga reeglina on 0.15 kuni 0.25 eurot.

Viis mängijat, kellele 20 järjestikuse keerutusega õnn kõige paremini on naeratanud, saavad oma osa auhinnarahast. Aga lisaks saavad kõik kes vähemalt 50 keerutust turniiri raames teevad (või nädalavahetusel 100) järgmisel päeval kell 10.00 ka kaheksa tasuta keerutust samal videoslotil. Nädalavahetuse turniiri puhul antakse sulle koguni 15 tasuta keerutust.

Ehk siis kui sulle meeldib slottidel keerutada, siis on sul soovi korral igal tööpäeval võimalik saada 2x8 tasuta keerutust, ning nädalavahetusel 15 tasuta keerutust. See teeb nädala peale kokku üle 100 tasuta keerutuse.

Sellest pakkumisest osa võtmiseks ei ole vaja teha lisasissemakset. Tuleb vaid vaadata Pafi Kampaaniate lehelt Turniiride rubriiki ja mängida videoslotil, mis parasjagu käimasoleval turniiril osaleb.

Kui turniiril osalemise nõude täitmise eest antavad tasuta spinnid makstakse välja järgmisel päeval, siis turniiri rahalised võidud viiele õnnelikumale makstakse välja automaatselt koheselt pärast turniiri lõppu.

Mängi Pafi kasiinoturniire!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...