Paf teeb ruumi uutele hiigelvõitudele

2013. aasta jaanuaris täitis slotimäng Mega Fortune ühe Pafi mängija unistused andes talle peadpööritava 17.8 milljoni euro suuruse jackpoti, mis sai ka GuinessWorl Records sertifikaadi.

Paf soovib, et nende kasiinos mängijad julgeksid suurelt unistada – teadagi, võib jackpot olla vaid ühe keerutuse kaugusel. Uue slotimänguga Mega Fortune Dreams siseneb Paf uude ajastusse.

Uus Mega Fortune Dreams on järg slotimängule Mega Fortune ja jätkab selle edulugu. Nüüd saavad mängijad nautida veel paremat graafikat ja täiustatud funktsioone.

Mega Fortune Dreams on viie rulliku, kolme rea ja 20 mänguliiniga video slotimäng, mis pakub selliseid funktsioone nagu:

- vabasümboliga (Wild) kordusspinne;
- tasuta spinne võidu kordajate ja lisaspinnidega;
- boonusmängu (suur ruletiratta sarnane õnneratas, mis täidab unistusi)

Sel ajal kui Paf jätab hüvasti Mega Fortune mänguga, valmistuvad nad ette õnnitlema oma neljandat ja viiendat miljonivõitjat.

Unista suurelt ja mängi Pafis video slotimängu Mega Fortune Dreams – loodetavasti oled just sina järgmine jacpoti võitja!https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...