Pakkumine on lõppenud

Võida 50€ promoraha

Tee Pafi spordiennustuses viis tasuta ennustust nädalalavahetuse matšidele ja võida täpsete ennustuste eest 50 eurot promoraha. Kui sul ei ole veel Pafi online kasiino kontot, saad selle alloleva lingi kaudu tasuta avada ning samuti saad konto avamisel tervitusboonuse, milleks on 100 tasuta keerutust Rabbit in the Hat mänguautomaadil ja kuni 100 eurone sissemakse boonus.Kuidas võita ennustusega promoraha?

  • Külasta Pafi spordiennustust SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Tee enne reedet oma ennustus
  • Ole kümne enim täppi pannud osaleja seas
  • Saa auhinnaks 50 eurot promoraha

Millistele mängudele ennustada?

Tee enne reedet oma panus järgmistele mängudele ja sul on võimalus võita 50 eurot promoraha.

Pafi spordiennustuse boonus - tasuta raha ja spinnid

Kõiki Pafi spordiennustusega liitujaid ootab 100 tasuta keerutust ning tasuta raha. Ava pärast oma esimese sissemakse tegemist ava NetEnt'i slotimäng Rabbit in The Hat ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Paf online kasiino pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Proovi siit teisi Net Entertainment'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...