Saa Pafi uuel Wolfheart videoslotil viis tasuta spinni

Saa 5 tasuta Wolfheart spinni

Pafi internetikasiinosse on sabunud uus Chicago päritolu mängutootja 2 By 2 Gaming mänguautomaat Wolfheart. Kasiino annab sulle järgmise sissemaksega viis tasuta keerutust, et saaksid videoslotti ükskõik kas arvutist või mobiilsest Pafist riskivabalt proovida. Kui satud aga mänguhoogu ja keerutad uuel slotikal 500 korda, kingib kasiino sulle veel 10 tasuta spinni. Paf annab uutele kasiinoga liitujatele tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


|


Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Tee kasiinosse soovitud summas sissemakse
  • Proovi riskivabalt 5 tasuta spinniga Wolfheart mängu
  • Keeruta slotikal 500 korda ja teeni veel 10 tasuta spinni

Wolfheart videoslotist lähemalt

Kui videvik hajub ja öö võtab võimust, muutuvad printsid ja printsessid metshuntideks, kes on võimelised sinuni suuri võite ja põnevat meelelahutust tooma. Wolfheart videosloti näol on tegu Chicago päritolu mängutootja 2 By 2 loominguga, millel on viis rullikut ja kolm mängurida ning 40 võiduliini. Seda iseloomustavad asendussümbolid, juhusümbolid, kahekordne võitude kordaja ja tasuta keerutused. Wolfheartiga võid saada kuni 60 tasuta spinni ja võita kõigest 40-sendise panusega kuni 75 000€.

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Paf loob mänguautomaate alates aastast 1966

Paf on põhjamaine ettevõtte, mis loodi 1966. aastal Ahvenamaal. Paf avas internetikasiino 1999. aastal, ent lisaks online mängudele, pakub kasiino meelelahutust ka Läänemerel sõitvatel parvlaevadel. Kasiino mängude valikus on näiteks mänguautomaadid, bingo, kraapekaardid, pokker, spordiennustus.

Paf soovib jagada positiivseid kogemusi

Liitu Pafiga tasuta ja saa osa Club Pafi põnevatest ühisreisidest

Tee tutvust ka Club Pafi pakkumiste, kampaaniate, ürituste ja reisidega, mida korraldatakse kõikidele Pafi sõpradele, kes koos mõnusalt aega veeta soovivad. Pafi meeskond on koos kasiinokülastajatega enam kui kolmekümnesse sihtkohta üle kogu maailma seigelnud.

Paf teeb kasumiga head

Paf usub sotsiaalsesse ja keskkonnasõbralikku vastutustundesse, mistõttu suunab kasiino kogu oma kasumi heategevusse aidates kaasa spordi, haridus ja keskkonnakaitse arengusse. Niisiis, kui valid Pafi kasiino, toetad eluterve keskkonna hoidmist ja kaitsmist.

Paf panustab kasumiga heategevusse

Samuti kannab kasiino hoolt selle eest, et mängijate hulgas poleks hasartmängust sõltuvaid inimesi. Pafi vastutustundliku mängimise tööriistad aitavad kasiinol külastajate mängimisharjumustel silma peal hoida. Kasiino toetab ka mitmeid hasartmängusõltuvuse vastu võitlevaid projekte.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


Eestikasiino.com