Pakkumine on lõppenud

Wild Metso kampaania

80 Wild Metso tasuta spinni

Videoslottidel keerutajatele on Paf kasiinol käesoleval nädalal pakkuda kuni 80 tasuta spinni mänguautomaadil Wild Metso. Wild Metso on üsna naljakas ja lihtsakoeline Pafi enda poolt toodetud videoslot, kus keerutamisel hakkavad jooksma metsloomad vasakult paremale. Tegemist on 3 rea ning 9 võiduliiniga slotimänguga, kus on olemas ka tasuta keerutuste funktsioon. Mängu RTP on 96.29%.


€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas tasuta spinne saada?

Wild Metso videoslott

Selleks, et Wild Metso slotis tasuta spinne saada, tuleb sul esmalt see kampaania aktiveerida. Seda saad teha kampaania lehel otsides üles kampaania nimega „Pafi valik nüüd ja praegu!” Pärast kampaania aktiveerimist on sul tasuta spinnide saamiseks vaja seda mängu ka mängida. Wild Metso tasuta spinnidel on kolm erinevat taset.

  1. Mängi Wild Metso slotil 20€ eest ja saad 10 tasuta spinni
  2. Mängi 40€ eest ja saad veel 20 tasuta spinni
  3. Mängi 100€ eest ning saad koheselt lisaks veel 50 spinni

Iga tasuta spinni väärtus on 10 senti.

Kampaania Lisainfo

Kõik kolm taset tuleb läbi mängida eraldi ja etteantud järjekorras. Kuigi sa võid ära teha vaid esimese taseme ja saada 10 tasuta spinni, ei ole sul võimalik ära teha näiteks AINULT kolmas tase või AINULT teine tase.

Tasuta spinnid on kasutatavad ainult sellel samal slotil, Pafi Wild Metso mängus.

Saadud spinnid tuleb ära kasutada kahe päeva jooksul.

Tasuta spinnidega võidetud rahal puuduvad läbimängimise nõuded.

Kebi spinnima!


 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...