Pafi aasta algas kolme õnneliku võitjaga

Uus aastanumber on pannud kolm Pafi mängijat silmi hõõruma, et veenduda oma unistuste täitumises. Kokku võitsid nad 259 019 eurot mängudes Hall of Gods, Bingo ning Jack and the Beanstalk.Esimene mängija võitis slotimänguga Hall of Gods 102 286 eurot. Enda sõnul suutis ta vaevu oma õnne uskuda ning pidi kaks korda vaatama enne kui uskuma jäi. Võitja töötab seitse päeva nädalas omaenda firmas. Aga võidusumma leevendab olukorda ja ehk leiab temagi nüüd pisut enam vaba aega. "See teeb mu elu palju kergemaks," rääkis õnnelik võitja.

Teine võitja hüüdis: „Bingo!“ ning läks koju 54 098 euroga. Tema lemmikmäng on Cach and Carry, ent võit tuli mänguga Bingo Variant. Just see, mida me kõik ootame – jackpot! Esimesena sai sellest teada tema naine ning siis rääkisid nad koos ka lastele.

Kolmas võitja, Rootsi päritolu mängija saab nüüd tagasi maksta laenud, remontida köögi ning osta uue auto, kuna ta võitis slotimänguga Jack and the Beanstalk 102 635 eurot. "Hakkasin lausa värisema, kui nägin, et olen nii suure summa võitnud. Mu naine mõtles, et mis on juhtunud, et ma seal niimoodi norskasin ja puhisesin. Aga nüüd on küll hea olla!"

Kas sina oled juba neis mängudes oma õnne proovile pannud?

Hakka siin Pafi kasutajaks


Eestikasiino.com